Teslimat Şartları

TESLİMAT KOŞULLARI

 Belirttiğiniz e-posta adresinin geçerliliği, siparişiniz bize ulaştıktan hemen sonra size gönderdiğimiz otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda, müşterimize olduğu kadar, kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 Şubemizin bulunduğu mesafeden 15 km uzaklıktaki teslimatlarda ekstra bir yol ücreti talep edilmektedir.
 

 

 Teslimat Saatleri

 
Meyve ve kek grubu ürünler, 1 gün önceden verilen sipariş üzerine günlük taze olarak hazırlanmaktadır.  

Sipariş teslimatı Pazar günü ve resmi tatiller hariç saat 09.00–19.00 arası yapılmaktadır. Teslimatların zamanında yapılabilmesi için siparişinizi 1 gün öncesinden vermenizi öneririz. 
  

 Organizasyonlar 

Büyük/Toplu organizasyonlar (Açılış, düğün, nikah, parti,kokteyl, toplantı vb) gibi saatli siparişler için en az 3 gün öncesinden sipariş verilmesi tavsiye edilir.  

Teslimat Hakkında Bilgi Almak

Pazar günü hariç 09.00–00.00 saatleri arasında 0212- 280 55 18 numaralı telefondan bize ulaşıp siparişiniz ve teslimat zamanı ile ilgili bilgi alabilir veya

 

siparis@meyvesehri.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönülecektir. 


Alıcının Olmadığı veya Alıcıya Ulaşılamadığı Durumlar 

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine veya komşuya; ya da güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır. 

Hastaneler/İşyerleri/Devlet daireleri kuralları gereği, teslimatınız kişiye değil, görevli/resepsiyonist/güvenliğe teslim edilebilmektedir.  

Alıcı siparişi kabul etmezse, sipariş sahibi haberdar edilir. Gün içinde yeni bir adrese yönlendirilmeyen sipariş imha edilir. Yeni adrese yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti alınır. 

Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye/resepsiyonist  bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dk. beklenir ve siparişiniz, merkezimize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti alınır.
  

 Sipariş İptali
 

Siparişlerinizde adres ve teslim tarihi değişiklikleri ile sipariş iptali, önceden verdiğiniz teslim saatinden en az 6 saat önce bildirilmelidir.


Yapılan yanlış ödeme veya sipariş iptallerinde kredi kartınıza iade 5 iş günü, havale veya eft ödemelerinizde 3 iş günü içerisinde iade edilir. 

Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar sipariş bedeli ile sınırlıdır.

 

Özel Durumlar


Özel günlerde (Yılbaşı, Sevgililer Günü, vb.) yapılacak teslimatlar yoğunluk nedeniyle aksayabilir.